Kurumsal

Medicana Sağlık Grubu;Medicana International Ankara, Avcılar, Bahçelievler, Çamlıca veMedicana International İstanbul, Konya, Samsun Hastanelerimizde bulunan Göğüs Cerrahisi Ünitelerimizde, üst düzeydeki tıbbi imkânlarla, ihtiyacı olan hastalarımıza uzman kadrolarla hizmet verilmektedir.

Göğüs Cerrahisi Ünitelerimizde; göğüs boşluğu içerisinde yer alan, kalp dışında kalan organ ve dokuların; göğüs duvarı, akciğerler, mediasten, diyafram, yemek borusuna ait hastalıkların cerrahi tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Açık veya endoskopik cerrahi operasyonlar tecrübeli, akademisyen cerrahi ekiplerle yapılmaktadır. Ameliyat sonrası bakım ve operasyona bağlı ağrının önlenmesi ise anestezi ve yoğun bakım uzman hekimleri, hemşireleri ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilmektedir. PET - CT’nin kullanılması tanı ve evrelemede hızı çok arttırmaktadır. Bölüme destek olmak üzere ameliyat öncesi dönem ve ameliyat sonrası dönemin nasıl geçeceğini öngörmek için destek olan Solunum Laboratuarı, Göğüs Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanları’nın yanı sıra, onkolojik hastalıkların takip ve tedavisinde vazgeçilmez Medikal Onkoloji ekibi de bulunmaktadır.

Medicana Sağlık Grubu, Türkiye’de 20 yılı aşkın bir süredir uluslararası standartlarda yaygın sağlık hizmeti sunmaktadır. (JCI) Uluslararası Akreditasyon Belgesine sahip olan grup, özellikle erişkin - çocuk kardiyoloji ve kalp damar cerrahisi, onkoloji, organ nakli ve tüp bebek alanlarındaki başarısını sürdürmektedir. Hastalarına sağlık hizmetini en iyi şekilde sunmanın yanı sıra hastaların konforu için gerekli olan tüm ayrıntıları barındırmaktadır.

Yüzünüzdeki gülümsemeyi daim kılmak için çalışmalarımız devam edecek.

Sağlıklı, kaliteli ve güzel bir yaşam dileğiyle...

Online Randevu

Doktorunuza Sorun

Buradasınız: ANASAYFA KURUMSAL